Ekibimiz

Avukat & Arabulucu

Mustafa Enver Girgin

2017’de İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2016’da Anadolu Üniversitesi Radyo Ve Televizyon Programcılığı bölümünden mezun oldu. Ruhsat aldıktan sonra İstanbul’da mesleğe başladı ve 2020’den beri Şanlıurfa Barosu’nda serbest avukatlık yapıyor. 2022’den beri Arabuluculuk yapıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde özel hukuk yüksek lisansına devam ediyor ve Sağlık ve Eczacılık Hukuku alanlarında seminerler veriyor.

Eczacı & Hukukçu

Mehmet Emin Demirtaş

2013’te Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. 2014’te İktisat Fakültesi’nden, 2019’da L. Avrupa Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ulusal ve uluslararası kongrelerde İlaç ve Eczacılık Hukuku alanında bildiri ve makale yayınladı. Şanlıurfa Eczacı Odası’nda komisyon başkanlığı yaptı. Kamu Hukuku Yüksek Lisansı yapıyor ve Türk Eczacılar Birliği Kongre delegesi.

AVUKAT & ECZACI

Mehmet Arslan

Mehmet Arslan, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu ve 10 yıl boyunca serbest eczacılık yaptı. Şanlıurfa Eczacı Odası’nda çeşitli idari görevlerde bulundu ve mesleki deneyimini her geçen süre içerisinde çok daha üst seviyey çıkardı. 2017’de UKÜ Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak avukatlık ruhsatını aldı ve SGK ve Eczacılık Hukuku alanında profesyonel çalışmalarına devam ediyor.

Eczacı

İbrahim Halil Karataş

2012’de Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Şanlıurfa’da serbest eczacılığa başladı. 2017’den beri Şanlıurfa Eczacı Odası’nda çeşitli görevlerde bulunuyor ve 2021’de odanın rapor reçete kontrol birimini kurdu. Halen aktif görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk babası.

Eczacı - Hukukçu - Arabulucu

İbrahim Ankara

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Çankaya Üniversitesi’nde Özel Hukuk Yüksek Lisansı yapıyor. İlaç ve Eczacılık Hukuku alanında çalışmaları var ve Ankara’da ulusal ve uluslararası kitap ve makalelere sahip. Sağlık Bakanlığı Hukuk ve Mevzuat Daire Başkanlığında görev alıyor. Adalet Bakanlığına bağlı arabulucu.